KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712010
nr 1571 2010
Blandteknik
Nika Muzychko, Ukraina. "Kulle". Signerad, blandteknik, daterad 2022. Collage, 39x54 cm, yttermått inklusive ram: 46x61
måndag 16 oktober 2023
kl 18:38:24
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE